صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیر عامل شرکت گاز استان مازندران:
گازرسانی به مناطق کمتر توسعه‌یافته مصداق بارز عدالت اجتماعی است
نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گازرسانی به مناطق کمتر توسعه‌یافته مصداق بارز عدالت اجتماعی است.
 ١٣:٥٢ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
افزایش ضریب ایمنی تاسيسات منطقه 8 عملیات انتقال گاز در برابر صاعقه
مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در بازديد از پروژه اصلاح سيستم حفاظت در برابر صاعقه تاسيسات تقويت فشار گاز مرند، مرگنلر و بازرگان بر تسريع اجراي پروژه صاعقه گیر تاكيد كرد.
 ١٣:٥١ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
سرپرست منطقه 3 عملیات انتقال گاز:
تعویض پوشش ۱۵ کیلومتر از خط لوله انتقال گاز ری- سمنان
۱۵ کیلومتر از خط لوله انتقال گاز ری- سمنان با هدف افزایش پایداری و ضریب ایمنی تعویض پوشش شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، رسول داودی نژاد سرپرست منطقه 3 عملیات انتقال گاز، در این باره گفت: پروژه تعویض پوشش خطوط لوله انتقال گاز از عوامل موثر جهت جلوگیری از خوردگی سطح بیرونی لوله بوده و انجام آن اهمیت بسزایی دارد که در مجموعه معاونت خطوط لوله منطقه 3 و با نظارت واحد کنترل خوردگی (حفاظت از زنگ) انجام می شود. وی ضمن اشاره به این موضوع که پروژه تعویض پوشش خط لوله ری- سمنان با استفاده از نوار سرد سه لایه خود ممزوج به صورت 100 درصد به اتمام رسیده است، افزود: بسیاری از خوردگی ها بر روی خط لوله به مرور زمان روند تصاعدی به خود می‌گیرد و اگر اقدامی برای رفع آنها انجام نشود، شاهد بروز نشتی گاز از خط خواهیم بود و به همین دلیل وظیفه ما در راستای حفاظت از محیط زیست و مسئولیت اجتماعی سبب می شود نسبت به این موضوع حساس باشیم و از هیچ کوششی در این راستا فروگذاری نکنیم. سرپرست منطقه 3 انتقال گاز در پایان ضمن اشاره به اهمیت اجرای پیگرانی هوشمند در مسیر خط لوله، در جهت تعیین نوع آسیب دیدگی ها، گفت: بر اساس برنامه زمانبندی تعمیرات خطوط لوله منطقه ، پروژه تعویض پوشش ۱۵ کیلومتر خط لوله مذکور که وظیفه انتقال گاز از‌ جنوب استان تهران به استان سمنان و بخشی از شرق کشور را به عهده دارد، جهت بهره‌برداری پایدار در فصل سرما در زمان اوج مصرف گاز زودتر از موعد مقرر به اتمام رسید. منبع: روابط عمومی منطقه 3 عملیات انتقال گاز
 ١٣:٥١ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت گاز استان سمنان:
مدیریت بحران را با آموزه هایی در فرایند شبیه سازی شرایط بحران تسهیل می کنیم
در راستای ایجاد آمادگی بیشتر برای مقابله با انوع بحران ها و تهدیدات (طبیعی - صنعتی)، شرکت گاز استان سمنان در تمرین مشترک سطح A مشارکت کرد.
 ١٣:٥٠ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>
پیشرفت طرح های گازرسانی گاز زنجان در سایه تامین به موقع کالا
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان از تامين به موقع كالا و تجهيزات برای تسریع در اجرای پروژه های گازرسانی و تعمیراتی این شرکت خبر داد.
 ١٣:٤٩ - 1400/06/31 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>